Захворюваність на кір в США побила рекорд 1992 року


Показники захворюваності на кір у США досягли рекордного рівня з 1992 року значення. У період з 1 січня по 3 липня 2019 року цей показник склав 1109 випадків, пише Кореспондент.

Кількість хворих на кір в США за минулий тиждень зросла на 14 осіб і з початку цього року склала 1109 осіб, що стало найвищим показником за окремо взяті сім місяців з 1992 року. Про це йдеться в поширеній в понеділок доповіді, яка була підготовлена ​​Центрами з контролю і профілактики захворювань (Centers for Disease Control and Prevention, CDC).

«З 1 січня по 3 липня 2019 року 1109 випадків кору були підтверджені в 28 штатах. Це найбільша кількість таких випадків, що сталися в США з 1992 року і з моменту викорінення епідемії кору в 2000 році», – інформували Центри з контролю і профілактики захворювань. За їхніми даними, за останній тиждень на кір в США захворіли 14 осіб.

Найбільші спалахи цього гострого інфекційного захворювання відзначені на території штатів Нью-Йорк і Каліфорнія, а також міст Нью-Йорк і Вашингтон.

За даними Всесвітньої організацією охорони здоров’я, в першому кварталі нинішнього року в усьому світі було зареєстровано понад 112 тис. випадків раку молочної залози в порівнянні з 28 тис. випадків за той же період минулого року.

Напередодні повідомлялося, що за тиждень на кір захворіли 485 українців. Найбільше випадків зареєстровано в Києві, але багато хворих також у Хмельницькій, Харківській, Чернівецькій і Дніпропетровській областях. Більше половини хворих – діти.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/zakhvoriuvanist-na-kir-v-ssha-pobyla-rekord-1992-roku-/” Об этом сообщает postik.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя