Пародія популярної блогерки на фото російської моделі потрапила на обкладинку журналу Vogue

36-річна Селеста Барбер, яка виховує двох синів і двох падчерок, створює дуже дотепні пародії на зірок.

Об этом сообщает korpunkt.in.ua со ссылкой на СМИ.

Австралійська блогерша Селеста Барбер, яка відома своїми кумедними пародійними знімками, удостоїлася честі потрапити на обкладинку журналу Vogue Portugal. Видання представило відразу дві обкладинки нового номера. На одній з них в помаранчевому дизайнерському светрі від Victor Glemaud і з великими білими сережками позує російська супермодель Ірина Шейк. На іншій — Селеста, яка зображена в такому ж светрі, але в якості сережок у неї у вухах підвішені кришки від пластикових стаканчиків для кави, передають Патріоти України.

«Селеста Барбер прийняла наш виклик і погодилася відтворити обкладинку Ірини Шейк. Кінцевий результат вийшов настільки хороший, що вона заслуговує власної обкладинки. Дві обкладинки, один номер і багато гумору. Зрештою, це справа смаку. Чи ні. Вирішувати вам», — йдеться в офіційному акаунті Vogue Portugal в Instagram.

«Це самий креативний Vogue з усіх. Браво! ». «Краща обкладинка Vogue!» — прийшли в захват користувачі соцмережі.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/zhaby/parodiia-populiarnoi-blohershy-na-foto-rosiiskoi-modeli-potrapyla-na-obkladynku-zhurnalu-vogue-290155.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя