Миколаївський суд відмовився переглядати справу Оксани Макар

27 листопада 2012 року Євген Краснощок був засуджений до довічного — Миколаївський суд відмовився переглядати справу Оксани Макар
27 листопада 2012 року Євген Краснощок був засуджений до довічного
Краснощок відмовився говорити з журналістами, але поспілкувався з матір’ю Оксани Макар Об этом сообщает revenue.in.ua со ссылкой на СМИ.

Центральний районний суд Миколаєва відмовив Євгену Краснощоку, який подав клопотання про перегляд вироку, за яким він був засуджений до довічного ув’язнення у справі про вбивство Оксани Макар.

Як повідомляють «Новини-N», клопотання засуджений подав «за нововиявленими обставинами». Основна причина — це нібито застосування насильства з боку правоохоронних органів до Краснощока.


Для участі в судовому засіданні Краснощок на період розгляду його заяви з Новгород-Сіверської виправній колонії № 31, де він відбуває покарання, був етапований до Миколаївського слідчого ізолятору.


Під час засідання судді намагалися з’ясувати, які саме новоявлені обставини покладені в основу заяви засудженого. Переглянути вирок можна лише при наявності новоявлених обставин. Сам підсудний наполягав, що упереджене ставлення до нього вже порушує його право на захист і вирок потрібно переглянути.


«В апеляційній інстанції та касаційній інстанції я це заявляв, на це ніхто не звертає увагу. Я громадянин країни! Чому мене списують з рахунків? Я не прошу відпустити мене додому, я прошу справедливого розгляду», — сказав Краснощок.


Після того, як судді пішли до нарадчої кімнати, журналісти спробували поговорити з Краснощоком. Він розмовляти відмовився.


«Я зневажаю« вашого брата». Я зараз скажу, а ви потім перекрутите. На мене тиснули, як морально, так і фізично», — заявив він.
Після цього між матір’ю Оксани Макар і Краснощоком стався діалог. З нею він поговорив.
Мати Оксани Макар була впевнена, що правосуддя восторжествує і його не відпустять. Мати запитала, снилася йому хоч раз Оксана. Краснощок заперечливо похитав головою.
1 з 3
на весь екран згорнути
Миколаївський суд відмовився переглядати справу Оксани Макар
Миколаївський суд відмовився переглядати справу Оксани Макар
Всі фоторепоратажі
Фото: — На місці події вибухотехніки знешкодили гранату РГД-5, яка була приведена в дію, але не спрацювала
У поліції повідомили подробиці вибуху гранати в лікарні на Одещині
Фото: —
Під Миколаєвом підлітка вдарило струмом, коли він робив селфі на 30-метровій електроопорі (фото, відео)
Фото: —
Гаряча красуня з голлівудською зовнішністю: відверті фото дружини бека «Шахтаря» Матвієнка
Фото: — Міжнародні навчання «Agile Spirit 2019» у Грузії  
Українські морпіхи взяли участь у міжнародних навчаннях Agile Spirit-2019
«Це не моя кров. Я цього не робив. І я не прошу мене відпустити, я прошу змінити вирок, я готовий сидіти, мені і тут нормально», — сказав він.


Після цього адвокат Краснощока наполягла на тому, щоб всі вийшли із зали суду і залишили її підзахисного в спокої.


У підсумку, суд відмовив Євгену Краснощоку в перегляді справи.


Нагадаємо, 10 березня 2012 року Оксану Макар виявили на покинутій будові в Миколаєві з опіками 55% поверхні тіла. Вона була в свідомості і розповіла, що напередодні її напоїли і згвалтували троє хлопців — Євген Краснощок, Максим Присяжнюк і Артем Погосян. Їм було оголошено підозру. Двох із трьох підозрюваних відпустили під підписку про невиїзд, що призвело до серії мітингів в різних містах України: люди обурювалися діями міліції і судових органів.


29 березня 2012 року Макар померла в лікарні.


27 листопада 2012 року Краснощок був засуджений до довічного позбавлення волі, Присяжнюк — до 15 років, а Погосян до 14 років в’язниці. Апеляційна інстанція залишила вирок без змін.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/mikolajivskiy-sud-vidmovivsya-pereglyadati-spravu-oksani-makar-615998.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя