Попереду має бути безпековий блок, – Констанкевич про «формулу Штанмаєра»


Ми сьогодні сподівалися побачити президента у Верховній Раді, аби обговорити вчорашню заяву, з приводу тих подій, що відбуваються. На жаль, той формат, який був запропонований, не вдовольнив ні парламентарів, ні суспільство.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявила народний депутат Ірина Констанкевич, коментуючи так звану «формулу Штанмаєра», яка була підписана у Мінську.

«Маю надію, що заява парламентських груп і фракцій про те, що має бути комунікація Президента щодо таких важливих заяв зовсім в іншому форматі є потрібною і президент нас почує», – каже нардеп.

Ірина Констанкевич переконана, що та дорога, на яку ступив президент, позначена капканами і гра, яка нав’язана нам, є сценарієм Росії, адже не розуміти, що попереду глухий кут, це жити в якомусь світі ілюзій або свідомо ставати на цю небезпечну стежку.

«Наша депутатська група «За майбутнє» вважає, що попереду мав би бути безпековий блок, а другою частиною мав бути політичний аспект. На жаль, ми забуємо уроки минулого про те, як непросто ми здобували свою суверенність і незалежність та як легко її можна втратити. І з цього приводу я хотіла б навести цитату українського класика Миколи Хвильового: «Отож, чи є розуміння куди йдемо і усвідомлена відповідальність за результат?» – заявила Ірина Констанкевич.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/poperedu-mav-by-buty-bezpekovyy-blok-iryna-konstankevych-pro-formu/” Об этом сообщает dikktor-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя